Overal tempels in Bagan, Myanmar

‘Trots en indrukwekkend’

dat is waar ik aan dacht toen ik mijn nieuwste Sven aan de Muur had verkocht. Dit keer een foto van de tempels in Bagan, Myanmar. De foto wordt afgedrukt op een canvas met de indrukwekkende maten van 250 x 115 cm en zal ergens in Amersfoort komen te hangen. Dus houdt je ogen open wanneer je in Amersfoort bent voor deze unieke foto. Elke keer is het weer een moment om trots op te zijn, wanneer iemand je foto kiest om thuis of op kantoor, aan de muur te hangen. Bij Sven aan de Muur kun je kiezen uit allerlei afmetingen en materialen. Neem maar eens een kijkje in de webshop.

Wat is het verhaal achter deze foto uit Bagan?

Het was vroeg in de ochtend op 23 augustus 2014 in Bagan. We hadden de wekker gezet op een uur voor zonsopkomst. We kleden ons snel aan en sprongen op onze e-bikes om de duizenden tempels die in de gebied staan te verkennen. Voor deze foto klommen we in het in het pikken donker een hoge tempel op. We hadden geen idee wat we zouden zien wanneer de zon op kwam. Langzaam aan begon het lichter te worden en konden we steeds iets meer zien. Eerst een paar bomen en een weg. En plots zagen we tempels, niet een paar maar honderden, overal om ons heen. Wat een bijzondere locatie. Ik zette mijn camera op statief neer en maakte veel foto’s. Dit is een van de foto’s die ik maakte en dus te koop is bij Sven aan de Muur.

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑